Apie mus

Sveiki,

esame Martynas ir Greta - prekių ženklo CF | Candle Family įkūrėjai. Savo veiklą pradėjome 2016 m. Lietuvoje nuo nedidelio vaško kaitinimo puodo ir nuo to laiko praleidome daugybę valandų kuriant ir testuojant naujai kuriamus gaminius.

Candle Family gamykla

yra įsikūrusi Klaipėdos rajone, Lietuvoje. 2021 metais mūsų įmonė įsikūrė naujose gamybinėse patalpose, kuriose gamybinis ir sandėliavimo plotas užima 700 kv. m. ir administracinės patalpos 200 kv. m. Čia taip pat įkūrėme produktų pristatymo zoną, kurioje Klientai gali susipažinti su visais CF produktais. CF Klientai visuomet laukiami mūsų kvapų namuose ir visi sutinkami šiltai su kavos puodeliu.

Gamyba

Mūsų gaminamos žvakės, kvapai ir visa kita produkcija gaminama daugiausia rankomis, o ne automatizuotais procesais, todėl kiekvienas produktas yra daug kartų paliestas ir išjaustas prieš tai, kol jis yra išsiunčiamas. Tuo pačiu savo gamybiniame procese naudojame daugybę žvakių pylimo formų, skirtingų stiklo indelių ir kitos papildomos įrangos, kas leidžia mums būti lankstiems ir pasiūlyti savo produktus nuo mažų iki labai didelių kiekių.

Šiandien

mūsų įmonė gamina ir parduoda daugiau kaip 400 įvairių kvepiančių produktų, t. y. natūralaus vaško žvakes, kvapus, automobilio kvapus, dovanų rinkinius. Siūlome savo prekes ir bendradarbiaujame su šimtais įmonių, kurioms kuriame individualias verslo dovanas.

Džiaugiamės žinodami, kad mūsų kuriami produktai pasiekia CF mylėtojus ne tik Lietuvoje, bet ir plačiai Pasaulyje.

Ačiū, visiems, kurie esate kartu su Candle Family!