Privati etiketė

PRODUKTAI SU JŪSŲ PREKINIU ŽENKLU

CF turi ilgametę patirti kuriant produktus su privačiomis Klientų etiketėmis. Gaminame produktus tiek jau esantiems prekiniams ženklams, tiek ir naujiems prekinių ženklų projektams.

PIVATI ETIKETĖ

Kurdami „privačios etiketės“ projektus siūlome savo jau sukurtus produktus ženklinti Klientų prekiniais ženklais. Galimi nedideli produktų savybių pakeitimai pagal Klientų poreikius, jei to pageidauja Klientai.

BALTA ETIKETĖ

Kurdami „baltos etiketės“ projektus siūlome Klientams visiškai individualius naujų produktų sprendimus nuo produktų taros, kvapų, dizaino, pakuotės pasirinkimo iki pilno naujo produkto išleidimo į rinką.

Privalumai

Aukštos kokybės produktai ir lankstumas
Didelis skirtingų, jau sukurtų produktų asortimentas

Galime pasiūlyti platų jau sukurtų produktų asortimentą. Šiuo metu mūsų pasiūlyme daugiau kaip 400 skirtingų produktų, kurie gali tapti Jūsų prekinio ženklo dalimi.

Tiesioginė spauda ant produktų ir pakuotės

Pakuotei gaminti turime specialią įrangą, kuri leidžia pagaminti net mažą kiekį individualios pakuotės su tiesiogine spauda be naujų klišių ar kirtiklių. Spaudai ant stiklo naudojame tampografiją, o lazerinį graviravimą spaudai ant medžio produktų.

Dovanų rinkinių ir produktų pakuočių personalizacija

Kuriame ir gaminame individualias gaminių pakuotes ir dovanų rinkinius, kuriuose komplektuojame ne tik CF produktus, bet ir Klientų pateikiamus produktus. Mūsų turima įranga, leidžia komplektuoti rinkinius pagal individualius Klientų poreikius.

Išskirtiniai kvapai Jūsų prekiniam ženklui

Atstovaujame Prancūzijos kvapų esencijų gamintojus, iš kurių kvapų gimsta CF produktai. Klientams planuojantiems vystyti naujus prekių ženklus siūlome išskirtinių kvapų pasirinkimą.

Naujų projektų vystymas

CF komanda nuolat užsiima naujų projektų vystymų, Klientams surandame individualius pakuotės, taros, kvapų pasirinkimus. Padedame sukurti individualų dizainą, pakuotės sprendimus. Per savo veiklos metus sukaupėme didelį žaliavų tiekėjų sąrašą, todėl galime pasiūlyti platų produktų žaliavų pasirinkimą.

Didelis skirtingų, jau sukurtų produktų asortimentas
Verslo Dovanos Su Jūsų logo 3 | CandleFam
Dovanų rinkinių ir produktų pakuočių personalizacija
Verslo Dovanos Su Jūsu logo testeriai | CandleFam
Naujų projektų vystymas

SUSISIEKITE

Laukiame Jūsų paklausimų